خرید نرم افزار

  • کاربران گرامی توجه داشته باشید که برای استفاده از نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه تنها نیاز به خرید نرم افزار می باشد و تمامی مجموعه های فلش کارت رایگان می باشند. نرم افزار و مجموعه فلش کارتها در صفحه مرکز دانلود این سایت قرار دارد.
  • البته این خبر خوب را به شما می  دهیم که  برای اطمینان خاطر شما از مفید بودن نرم افزار قبل از خرید، نسخه آزمایشی و رایگان اندروید در صفحه مرکز دانلود همین سایت قرار دارد که شما میتوانید آن را نصب،  هر کدام از مجموعه فلش کارتهای دلخواه را به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید.
  • نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه قابل نصب بر روی کامپیوتر (تمامی نسخه های ویندوز) و موبایل (سیستم عامل اندروید) می باشد. با هر خرید میتوان نرم افزار را بر روی یک دستگاه فعال نمود قیمت هر نسخه ۳۵،۰۰۰ تومان می باشد.

جهت هرگونه سوال و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۶۵ ۹۹ ۷۷ ۰۹۳۶ تماس حاصل نمایید. به دلیل حضور مستمر اینجانب در ماموریت لطفا تنها از واتس آپ یا تلگرام جهت ارتباط استفاده کنید. در صورت نیاز به مکالمه با اینجانب از قابلیت تماس صوتی واتس آپ استفاده کنید.

روش خرید نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه

۱- ابتدا نسخه اصلی نرم افزار جعبه لایتنر برای کامپیوتر و یا موبایل را از صفحه “مرکز دانلود” همین سایت دانلود و نصب نمایید.

۲- جهت خرید مبلغ ۳۵،۰۰۰ تومان (معادل ۳۵۰ هزار ریال) را به شماره کارت زیر واریز نمایید.

۰۳۲۲ ۷۷۴۰ ۱۲۱۱ ۶۲۷۴ به نام فرخنده سادات پاک نیت

۳- شماره ارجاع فیش واریزی را به شماره موبایل ۸۶۵ ۹۹ ۷۷ ۰۹۳۶ واتس آپ و یا تلگرام نمایید. 

۴- پس از واتس آپ و یا تلگرام نمودن شماره ارجاع فیش واریزی، کد فعالسازی از طرف ما برای شما ارسال خواهد شد.

۵- سایر مراحل نصب نرم افزار را با توجه به فایل راهنما که در کنار فایل نصب نرم افزار قرار دارد دنبال کنید

۶- فلش کارتهای دلخواه را (که تمامی آنها رایگان می باشند) از صفحه “مرکز دانلود” دانلود و جهت وارد کردن آنها در نرم افزار مطابق با فایل راهنما عمل کنید.