نرم افزار جعبه لایتنر اندروید

نرم‌افزار جعبه لايتنر اندروید

آیا زمان کافی برای یادگیری زبان های خارجی ندارید؟ آیا یادگیری زبان های خارجی برای شما دشوار است؟ آیا اندکی پی از یادگیری زبان، تمام دانسته های خود را به فراموشی می سپارید؟

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید ابزار مخصوص يادگيري است و استفاده از آن بسيار آسان است . هم‌چنين استفاده از آن دلپذير و سرگرم‌كننده است ، همان‌طور كه يادگيري چنين است . ما اطمينان داريم كه آن را سازنده و مؤثر خواهيد يافت نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید نرم ‌افزاري براي آموختن است كه بر مبناي تكنيك‌هاي كاملاً علمي توسعه يافته است.

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید این قابلیت را دارد که به راحتی بر روی موبایل شما نصب شود .  همچنین شما می توانید در هر زمان و مکان زبان انگلیسی ، زبان آلمانی و دیگر زبان ها را به آسانی بر روی گوشی موبایل خود ، یاد بگیرید .

سادگی ، بهره مندی از مشخصه های اندروید ، تکرار مطالب بصورت خودکار، وجود تلفظ اصیل لغات ، جمع آوری 20000 لغت ضروری و پرکاربرد در بانک های اطلاعاتی مجزا برای آزمون های بین المللی TOEFL, GRE, IELTS, SAT, GMAT  و امکان گرفتن پرینت و ساختن فلش کارت ، از مشخصه های بارز این نرم افزار است.

روش تکرار آقای لایتنر و استفاده از مثال های متعدد، از صدای آمریکایی جهت تلفظ کلیه لغات پر استفاده ی انگلیسی و خواندن جملات کتاب معروف 504 واژه و همچنین متن بانک 5000  لغت، استفاده شود تا در حین گسترش دامنه لغات کاربر، وسیله ای نیز برای تمرینlistening   شما در اختیارتان قرار گیرد.

از طرفی در عصر حاضر که پیشرفت تکنولوژی و صنعتی شدن بشدت رو به افزایش بوده، دوری از رایانه و دنیای نرم افزار ها ، چیزی جز جاماندن از قافله پیشرفت در پی نخواهد داشت و در این مورد آنچه بسیار چشمگیر است داشتن اطلاعات بسیار، در یک فایل کم حجم (چند صد کیلو بایتی) و ذخیره آنها در ایمیل و … برای دسترسی آسان به آنها در هر نقطه ای از کره زمین از طریق اینترنت و بدون نیاز به حمل بسته های حجیم آنها و موارد دیگری از این قبیل که در محیط اطرافمان قابل لمس هستند ، می باشد .

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید همان جعبه لایتنر فیزیکی را با بسیاری از قابلیت ها و امکانات دیگر شبیه سازی می کند . تفاوت بسیاری در میزان یادگیری ، صرف زمان و قابلیت های این دو وجود دارد . نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید به گونه ای طراحي شده است كه كار یادگیری را از طريق تكرار و تأخير كنترل‌شده به شکل هوشمند انجام مي‌دهد . تشخیص سوالاتی که در هر روز باید جواب دهید ، تشخیص صحیح یا غلط بودن جواب ، جابجایی دسته های سوال داخل جعبه را نرم افزار بطور هوشمند انجام می دهد . تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر روز برای دروس دلخواه سوالاتی را ایجاد کنید و در زمانی نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید تشخیص می دهد آنها را پاسخ دهید .

نرم افزار جعبه لایتنر اندروید

در زیر به چند مورد از مزایا و امکانات نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید اشاره می کنیم :

1- امکان استفاده از برنامه برای n کاربر

2- امکان دسته بندی سوالات بر حسب گروه درسی و درس و عدم وجود محدودیت در تعداد درس ها و سوالات

3- امکان ایجاد n گروه درسی و درس برای کاربر های مختلف .

4- امکان حذف و تغیر گروه های درسی و درس ها (یعنی هر کار بر برای هر درس جعبه مجزایی دارد) .

5- امکان تشخیص صحیح یا غلط بودن پاسخ توسط نرم افزار (تشخیص پاسخ توسط کاربر نیز امکانپذیر است) .

6- روز و زمان پاسخ دهی به سوالات توسط نرم افزار محاسبه می شود .

7- تشخیص سوالاتی که باید در هر روز جواب دهید و نیز جابجایی سوالاتی که پاسخ صحیح یا غلط داده اید توسط نرم افزار انجام می گیرد .

8-  امکان تایپ کاراکتر های ریاضی مانند : ≥ , ≈ , ≠ , ß , α , Σ , σ , ∞ ,∩ ,√ , ∫ و… .

9-  امکان تلفظ لغات انگلیسی .

10-  امکان چاپ سوالات هرگروه درسی و درس برای هر کاربر .

11- امکان اضافه کردن فایلهای صوتی، تصویری، عکس و حتی فیلم و فرمولهای ریاضی به فلش‌کارت.

نرم افزار جعبه لایتنر اندروید

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید قابل نصب بر روی موبایل شما بوده و بنابراین در همه جا (اتوبوس ، تاکسی ، صف، پارک ، مهمانی ، مسافرت ، … ) همراه شما خواهد بود و از نظر فیزیکی نیز هیچگونه فضای اضافی اشغال نخواهد کرد .

با استفاده از نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید شما می ‌توانید از ساعات روزانه خود که متاسفانه در مسیرها و در محل‌ های مختلف هدر می‌رود نهایت استفاده را بنمایید .

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید موبایل همانند یک بازی شاداب است که هر چه بیشتر از آن استفاده می‌کنید اشتیاق شما جهت یادگیری بیشتر خواهد شد.  بدین ترتیب طی یک بازی جذاب در اوقات مرده ، تمامی مطالب مورد علاقه ی خود را فرا خواهید گرفت .

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید قابلیت بسیار قوی و سریع در تبادل فلش‌کارت های ساخته شده در کامپیوتر و موبایل را در اختیار شما قرار می‌ دهد .

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید دارای سیستم هوشمند یافتن فلش‌کارت های تکراری پس از تبادل فلش‌کارت می ‌باشد . همچنین پس از تبادل فلش‌کارت ها بین کامپیوتر و موبایل شما می ‌توانید مطالعه آنها را با طبق برنامه زمانبندی ادامه دهید .

هرچند صفحه تلفن همراه نسبت به صفحه مانیتور کامپیوتر کوچکتر می ‌باشد اما نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید ، به گونه ای طراحی شده که تمامی امکانات نسخه کامپیوتری در آن لحاظ شده و به راحتی قابل دسترسی می‌باشد. ولی باید اذعان کرد که ساخت فلش‌کارت در نسخه تلفن همراه به دلیل امکانات تایپی آن مشکل است .

امروزه به خاطر سپردن لغات انگلیسی کاری آسان است که هر کسی می تواند انجام دهد اما فراموش کردن آن ها در بلند مدت کاری دشوار است . فراموشی لغات انگیزه دانش آموزان و دانشجویان برای یادگیری زبان را کاهش می دهد. شاید تعداد کمی از آن ها استفاده از نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید را می دانند . اگر به یادگیری زبان علاقه مندید می توانید از نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید استفاده کنید.

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید یک نرم افزار پانزده مرحله ای یادگیری نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید با الگو گرفتن از جعبه لاینتر ، روانشناس المانی سباستین لاینتر که انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت ممکن کرد ، طراحی شده است .

با ایده دکتر لاینتر ساخت جعبه های یادگیری لاینتر در جهان شروع شد.  جعبه های فیزیکی یا همان پلاستیکی که بر اساس اصول دکتر لاینتر یادگیری کلمات را برای دانشجویان آسان تر کرد . این جعبه ها روز به روز تغیر کردند و امروزه تبدیل به نرم افزار شدند که دسترسی کاربران را بیشتر ، بهتر و تخصصی تر می کرد .

مطمئنا یادگیری کلمات انگلیسی و قواعد زبان آرزوی هر کسی است که نیاز به وقت و مطالعه می باشد . زبان انگلیسی با تکرار فراوان در ذهن ماندگار است و هر چه زودتر به حفظ شود ، زودتر فراموش می شود .

دکتر لاینتر به ۳ اصول که در انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت نقش دارند معتقد بود. این اصول عبارتند از :

  • تعداد دفعات تکرار
  • بازه زمانی بین تکرار
  • تمرکز کردن با دقت بر روی واحد های اطلاعاتی که با دشواری به حافظه منتقل می شوند

نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید با استفاده از اصول فوق ذهن شما را مدیریت می کند و به شما کمک می کند به راحتی هر زبانی که علاقه داشتید را یاد بگیرید .

بر اساس تحقیقات ابینگ هاوس مطالب بعد از یادگیری به مرور زمان از حافظه خارج شده و فراموش می شوند . میزان این فراموشی بعد از 24 ساعت 50% و بعد از حدود 1ماه به 80% می رسد . یعنی فقط 20% آن در حافظه بلند مدت قرار می گیرد .  جالب است بدانید که این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که بیشترین تکرار در زمان بیشترین فراموشی انجام گیرد تا مطالب سریعتر به حافظه بلند مدت انتقال یابد . فردریک اسکینر با آزمایش‌های علمی اثبات کرد هرگاه بعد از عملی بلافاصله پاداشی دریافت شود آن عملی تکرار خواهد شد . در این نرم افزار شما تنها با گفتن جواب صحیح است که جایزه خود را که ورود به مرحله بعد است، دریافت می کنید . پس در هر جواب صحیح بلافاصله احساس خوشنودی ایجاد می‌شود و با تشویق فرد تمرکز را بر ادامه یادگیری افزایش می‌دهد .

 

با استفاده نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید به راحتی می توانید در دستگاه اندروید خود به یادگیری لغات بپردازید . در دنیای امروز روش های مختلفی برای افزایش قدرت یادگیری و مقابله با فراموشی ارائه شده است که نتیجه مطلوب و قابل قبولی داشته است . آیا به یادگیری لغات انگلیسی علاقه مند هستید ؟ آیا از فراموشی لغات آزرده خاطر هستید ؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم که نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید را بر گوشی خود نصب کنید تا از گزند فراموشی و نسیان در امان باشید .

نرم افزار جعبه لایتنر اندروید