بهترین راه برای یادگیری زبان چیست؟ اپلیکیشن Doulingo

بهترین راه برای یادگیری زبان چیست؟ اپلیکیشن Doulingo

بهترین راه برای یادگیری زبان چیست؟ اپلیکیشن Doulingo

بهترین راه برای یادگیری زبان چیست؟ اپلیکیشن Doulingo

Doulingo mobile application
راه های بیشماری برای یادگیری زبان وجود دارد اما بعد از جعبه لایتنر که یکی از بهترین و کاملترین راه های یادگیری زبان است، چه روش های دیگری برای یادگیری زبان انگلیسی میتواند موثر باشد. از زمانی که اپلیکیشن Doulingo در سال 2012 به بازار عرضه شده، 50 میلیون کاربر از این اپلیکیشن استفاده کرده اند.موفقیت آن باعث شده است که به یکی از نامهای مترادف با انقلاب  یادگیری زبان تبدیل شود. این دلیل خوبی است که با استقبال کاربران روبرو شده است.

خالق این اپلیکیشن، لوئیس فون آخن ، در مصاحبه اخیر خود گفته است :
مطالعه مستقلی نشان می دهد اگر از این اپلیکیشن به مدت 34 ساعت استفاده کنید، معادل یک ترم یادگیری زبان در دانشگاه است.

آیا این به این معناست که روزهایی را که برای خواندن برخی جداول  و یادگیری فهرستی از لغات، وقت می گذارید کافی است؟
لزوما” نه. گذشته از این واقعیت آشکار است که دستیابی به یک اپلیکیشن جدید، به معنی تسلط بر زبانی دیگر نیست. این روش، ممکن است راهی نباشد که همه از آن استفاده می کنند.

اپلیکیشن Doulingo که برای یادگیری زبان مورد استفاده قرار می گیرد، مزایایی به شرح زیر دارد:
این اپلیکیشن جدید مخصوص سیستم عامل اندروید طراحی شده است. به کمک این برنامه می توانید زبان های فرانسه، آلمانی، پرتغالی، اسپانیایی و … را از طریق زبان انگلیسی فرا گیرید. این امکان را برای شما به وجود می آورد که علاقه مند به یادگیری باشید و برای یادگیری بیشتر، از خود تلاش و رغبت  نشان دهید. این اپلیکیشن در بسیاری از موارد به صرفه تر از خواندن کتابهای درسی می باشد، زمانی که آلن هوبرچوک، بحث یادگیری آنلاین را در شبکه های اجتماعی مطرح کرد یک ماه تلاش برای یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از گوشی هوشمند،سبب شد برای یادگیری برخی افعال انگلیسی به این اپلیکیشن نیاز پیدا کند..

رویکرد طبیعتگرایانه Doulingo یادآور یادگیری زبان می باشد درست  زمانی که کودک بودیم.  فراگیری گرامر یا دستور زبان با حفظ لغات و حضور ذهن داشتن خیلی بهتر از حفظ کردن قواعد است.این تکنیک هر چند ارزش معنایی لغات را ارتقا می دهد اما به پیشرفت واقعی منجر نمی شود و بدون درک درستی از الگوها و ساختارها نمی توان هر دو زبان را در کنار هم به کار برد.  اپلیکیشن موبایل Doulingo یکی از بهترین ابزارهای آموزشی موبایل است که می تواند با متدهای بی نظیر خود، یادگیری زبان را به شدت آسان نماید.

واضح است که روشی یکسان، مناسب همه سنین وجود ندارد. افراد با راهها و شیوه های مختلفی زبان یاد می گیرند و موثرترین راه  ممکن است نه یکی، بلکه ترکیبی از تکنیک های مختلف باشد. چگونه می توانید به روشی  که سطح یادگیریتان را بهتر مشخص کند برسید؟ هنگامی که پی بردید یکی از این روشها به خوبی کار می کند،چگونه می توانید خود را با این روش تطبیق دهید؟

چگونه می توانید مثبت و فعال بمانید و اشتباهات را در فرآیند یادگیری جبران کنید؟

اگر به یادگیری زبانی دیگر فکر می کنید یا فراگیری زبان را به تازگی آغاز کرده اید، به ما ملحق شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *